, ,

Svatební dorty

Mezi nejdůležitější a zároveň nejhezčí zážitky patří společné novomanželské krájení svatebního dortu. Ať už má Váš vysněný svatební dort vypadat jakkoliv, nebojte se nám to říct. Nabízíme svatební dorty všech kombinací tvarů, chutí i barev.

Nemějte jen dokonalé svatební šaty a účes, ale mějte i dokonalý svatební dort! Nabízíme svatební dorty, které udělají Vaši svatbu ještě dokonalejší!

Jak vybrat správný svatební dort

Vybrat si správný svatební dort je velice důležité a proto Vám rádi poradíme s kombinací chutí, velikostí, tvarem, barvou a ozdobami, tak aby se stal zlatým hřebem svatební hostiny.

Výběrem toho správného svatebního dortu a představit všechny možnosti, chutí a zdobení dortů, aby byl Váš velký den tím nejkrásnějším dnem, na který budete celý život vzpomínat. Svůj svatební dort si následně můžete sestavit přesně dle Vašeho přání. Jednotlivá patra mohou mít odlišné složení a chutě krémů a ovoce. Dort může být ozdoben marcipánovými růžičkami, živými nebo umělými květy a figurkou nevěsty a ženicha. Kromě figurek ženicha s nevěstou, bývají na dortu imitace snubních prstýnků, květů a další ozdoby symbolizující šťastné manželství.

Cukrářství   •   Jelínková Alena  •  2022